Poraďte čím krmit ķrysaříka.Dostava granule a kapsicky,ale chci mu to zpestrit.Ď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

pejska před podáním syrového masa nejdříve odčervi :-D
Doplňuji:
Salám a sýr mu nedávej je podle veterináře pro všechny
zvířátka moc slaný pouze pamlsky určené těmto malým
pejskům. Sůl jim totiž hodně škodí i když se vaří dieta,
tak jen neslaná a to rýže s kuřátkem, např. při zažívacích
potížích apod.

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus jej krmit přirozeným žrádlem - masem.
;-)

Zlatý

Kousek salámku nebo sýra a bude spokojený.
Doplňuji:
Masíčko je taky dobrá volba.
Ale nepřehánět. S ničím.

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Nepsala jsem salámem a sýrem krmit, ale jen malý kousek na chuť.
A jsou i sýry a salámy, třeba kvalitní šunka, neměla jsem potřebu psát romány, které mají minimum solí.

Stříbrný

Samba

Hlavně dbej na to, aby měl pořád čerstvou vodu a granule mu taky zalej vodou, ale jen tolik, kolik sní najednou, aby to neměl v misce rozměklý, od stolu ho vůbec nikdy nekrm, není nic horšího u psa, když pořád škemrá u stolu a stejně si vyškemrá to, co mu vůbec neprospívá, lidská strava je pro zvířata nevhodná, na granulích a konzervách není nic špatnýho

Zlatý

kapka

No, skoda, ze jste to uzamkl. My, co jsme meli psa jeste pred boomem granuli a konzerv, vime, cim ho krmit. Museli jsme varit maso s testovinama nebo ryzi. Denne. A do toho michat zeleninu. Davat tvaroh, vejce. Na tvarohu se spravne odchovavaji stenata i dnes, micha se do do granuli pro stenata. Aspon, co znam dobre chovatele, tak to delaji a na samotne granule nespolehaji.
Zkuste mu dat chroupat kousek mrkve, vetsina psu ji miluje. Nekteri psi si s chuti daji spoustu druhu ovoce, jablko,tresne, znam psa, co si primo z keru okusuje rybiz. Na to prijdete vetsinou nahodou, ze mu to chutna. Urcite to muzete zkusit, neublizi mu to.
Jeste me napada ovesna kase, taky je vhodna. Varene chrupavky. V tom vsem je spousta vapniku. Na ohryzavani varenou hovezi kost. To uz dnesni psi neznaji? Vzdycky se to hodne doporucovalo, zvlaste stenatum pri vymene zubu. Ale i starsi pes se tim skvele zabavi.
Mimochodem, nechci vam kazit iluze, ale kamaradka je veterinarka a je dost proti konzervam (konzervacnim latkam v nich obsazenym). Cpal byste se vy konzervama? Ne, date si cerstve jidlo.
A konzervu obcas na dovolene. Ale lidi si od vyrobcu nechaji nacpat vsechno, staci natocit reklamu, kde se pes oblizne a prodej je zajisten. Jestli je to zdrave pro psa, to je vedlejsi. :)

Zlatý

ReHu

Kapko, to je minimálně na budík, když ne na kvalifikaci. Leč, bohužel

Bronzový

BENYTA

Skvěle napsáno,souhlasím s každičkým slovem...Taková prasečí nožička udělá hodně radosti...Před pár lety kamarádka - internistka s červeným diplomem,přišla ke mě domů,kdy se dotočil papinák,tak jsem ho otevřela a ona - jesltli může hned ochutnat,prý - přírodní kolagen,zpevníme si kosti...uloupla si,pomlaskala,pak říká - ale tu rejži bych tam mít nemusela...nikdy jsem jí neřekla,že po jejím odchodu se to dostalo k těm správný strávníkům - mým pinčům.

Zlatý

kapka

:D :D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.