hanny 2

Poradíte?Vnouček-10měs.-má na tvářičkách takovou krupičku,zatím nic nepomáhá.Nemáte s tím někdo zkušenost,co by pomohlo?

Není to moc vidět,ale když přejedu rukou,je to jak struhadlo.Nechci odkazy na kožní,to je poslední možnost.

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že to není nic vážného děti to hodně mívají a samo se to ztratí
/vím, že moje děti to taky měly/

pro klid jsem ještě našla toto
http://www.mo­jedite.cz/dis­kuse_detail.php?star­tPos=0&id=37462

Další odpovědi
anonym

Muj mladsi syn ( ale uz mu je 22 ) 🙂 … , tak tomu jsem tvare mazala takovym tim modrym detskym olejickem.
P.S. Nemusi mladi s malym na kozni. Staci pri pristi navsteve detske lekarky mozna rict a ona uz urcite neco lepsiho predepise. -iv-
P.S. II. 🙂 Modrym olejickem jsem mazala detem vse. I prd… nevim ale v jakem poradi. ! U me to mohla byt nejdrive ta pr … a pak tvaricky !! 🙂 Kluci jsou ale v poho… 🙂 -iv-

Lékárna

Pěkný den,poproste ve vaší lékárně o Cremor leniens nebo Unguentum Holt, promažte a uvidíte.

greycell

asi to bude drsný chlapík, ten vnouček.

salsa verde

nechci strašit ale takhle mému synovi začínal atopický exém…

žolik

může to být reakce na nějaké jídlo,nebo štávičku,dětskím olejíčkém promazat,uvidíte jak se to bude hojit nebo né,nic vážného.

Zdroj: žolík

mišula4

Těžko hodnotit, může to být všechno zde uvedené, já jen dodám, že má dcera to měla při růstu zoubků, pomohla mastička od p.doktorky,ale název si nepamatuju,musela se nechat namýchat.

Dodos

Pokud to trvá delší dobu, kontaktovat dětskou lékařku, jak se píše výše, může to být předzvěst např. atopického ekzému nebo alergie. To se ovšem zjišťuje až později. Taky záleží, jakou má stravu atd. Nepřeceňovat, ale ani nepodceňovat…