Zlatý

Poradíte?Vnouček-10měs.-má na tvářičkách takovou krupičku,zatím nic nepomáhá.Nemáte s tím někdo zkušenost,co by pomohlo?

Není to moc vidět,ale když přejedu rukou,je to jak struhadlo.Nechci odkazy na kožní,to je poslední možnost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

myslím, že to není nic vážného děti to hodně mívají a samo se to ztratí
/vím, že moje děti to taky měly/

pro klid jsem ještě našla toto
http://www.mojedite.cz/…

Další odpovědi:

Muj mladsi syn ( ale uz mu je 22 ) :-) ... , tak tomu jsem tvare mazala takovym tim modrym detskym olejickem.
P.S. Nemusi mladi s malym na kozni. Staci pri pristi navsteve detske lekarky mozna rict a ona uz urcite neco lepsiho predepise. -iv-
P.S. II. :-) Modrym olejickem jsem mazala detem vse. I prd.... nevim ale v jakem poradi. ! U me to mohla byt nejdrive ta pr ... a pak tvaricky !! :-) Kluci jsou ale v poho... :-) -iv-

Expert kategorie

Pěkný den,poproste ve vaší lékárně o Cremor leniens nebo Unguentum Holt, promažte a uvidíte.

Pokročilý

asi to bude drsný chlapík, ten vnouček.

Bronzový

nechci strašit ale takhle mému synovi začínal atopický exém...

Bronzový

může to být reakce na nějaké jídlo,nebo štávičku,dětskím olejíčkém promazat,uvidíte jak se to bude hojit nebo né,nic vážného.

Zdroj: žolík

Těžko hodnotit, může to být všechno zde uvedené, já jen dodám, že má dcera to měla při růstu zoubků, pomohla mastička od p.doktorky,ale název si nepamatuju,musela se nechat namýchat.

Pokročilý

Pokud to trvá delší dobu, kontaktovat dětskou lékařku, jak se píše výše, může to být předzvěst např. atopického ekzému nebo alergie. To se ovšem zjišťuje až později. Taky záleží, jakou má stravu atd. Nepřeceňovat, ale ani nepodceňovat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.