zjentek

poradíte tu nejbělejší bílou, jakou znáte?

..chystám se malovat interiér domu obyčejnou bílou barvou (ne disperze)tak, aby byl co nejjasněji bílej :o
Doplňuji:
tak to podle všeho vypadá na ten primalex polar, ale zdá se, že ten je vhodnej na ultra moderní interier (jako že při moderním bílým světle září až do modra, zkrátka podtón diskotéky nebo sterility, ordinace nebo co :o) no a já mám jen starožitnosti. Tak jaká barva by se mi hodila nejlíp, poraďte mi..

Nejlepší odpověď
briketka10

může být Primalex ?
http://www.pri­malex.cz/index­.php?&location=21_3
Doplňuji:
existuje ještě Domal Exlusiv bez disperze :
http://www.sta­webniny.cz/pu­blic/firms/51/u­pload/ceniky/ce­nik-DISPECHEM-2013-05-01.pdf

Další odpovědi
mosoj

Ó. Všechny barvy jsou disperze nebo občas specielně jemnější emulze.

anonym

Primalex Polar – ale je to disperze…
😉
Osobně ale disperzi spíše doporučuju, než zavrhuju.
Doplňuji:
Polar není „domodra“ – je fakt jen bílý a září podle světla – na slunci zářivě ´slunečně´.
Pořád – i ke starožitnostem, doporučuju ten.

pusinka50

My jsme do nátěru přidávali zinkovou bělobu

http://www.eshop-barvy.cz/deta­il.asp?idzbozi=233809000­006

Lamalam

Vápno.

rigormortis

vápno…na plíseň, prodyšná, bílá.

Emefej

Oxid titaničitý.

zjentek

jasně, vápno ano, ale to se zase šíleně otírá

arygnoc

#FFFFFF

zjentek

arygnoc, dobrá rada nad zlato

zjentek

proč tady není kategorie „Makačka a dřina“ ?

zzzzz

Tak si to dej do zábavy 🙂

anonym

Myslíš, že by bylo vhodné děsit tazatele a rádce??
😁

zjentek

jak děsit, to se tady ptají jenom intelektuální nefachčenka? Co když tady chodí pár dobře krytejch solviňáků? :o

anonym

Myslíš??
;-D

briketka10

mowlo,
jakože já ho děsím ? on chce malovat
né, tak ať si to urobí sám pamatuješ
na ty časopisy „Udělej si sám“ já jo a
jeden mám ještě doma :))
http://files.knihy-antikvariat.web­node.cz/system_pre­view_detail_200014387-903f39096f/10­0_5923.jpg

anonym

Pamatuju, pamatuju – některé návody byly i dobré…
😉
Já měl na mysli spíše ty výrazy – slyším „makačka a dřina“ – a mám chuť na jedno…
😉

zjentek

díky briketo, mě práce neděsí a pomohlas mi ,) ..ten Duval vypadá taky dobře

briketka10

a jsem briketka ty !!

zzzzz

Nezlob se na něj, víš, že má hormonální poruchy 🙂 Chvíli je chlap, pak zas ženská, pak zas chlap co touží po silikonech .-ooooooo

briketka10

jakej Duval to je herec
já psala Domal :))

briketka10

je tu volný čas
a urob si sám :)