Lucyfer

Poradíte s výběrem mobilu? Mé požadavky jsou v popisku.

  • do 5.000 korun (případně si počkám na slevy :D )
  • min 8 Mpx fotoaparát (tlačítko jedině výhodou! )
  • nejlépe i hlasitý reproduktor
  • dobrá výdrž baterie
  • slot pro mikroSD
  • a aby se nesekal (jako již nevyráběný Sony Xperia Miro, který mi jinak poměrně vyhovoval – hlavně velikostně)
  • Případně budu ráda za odkaz na stránky (klidně v angličtině), kde bych si jej mohla vyhledat – pro lepší orientaci na internetu.

Nejlepší odpověď
briketka10

Například tento
na 5 příčce
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/huawei-p8-lite-dual-sim/specifika­ce/#section

Další odpovědi
Bailet

Ahoj, určitě bych doporučovala Lenovo P70. Seženeš ho pod 5 někde možná pod 4tisice. Fotoaparát 13Mpx zadní. A výdrž je naprosto skvělá. Mluvím z vlastní zkušenosti