simsalabim

Poradíte s překladem?

Čau,
potřebuju přeložit pár památek do češtiny, jelikož google je nějakej pomatenej a překládá do angličtiny. „Old Town Clock“ určitě německy neni :D. Takže prosím o přeložení:
Pražský hrad (Prager Burg?)
Národní museum
Chrám svatého Víta, Václava a Vojtěcha
Karlův most
Staroměstská radnice
Národní divadlo
Národní muzeum
Staroměstský orloj
Václavské náměstí
… kdyby vás ještě něco napadlo (důležitějšího), tak se nebojte připsat něco navíc :)
Díky

Nejlepší odpověď
arygnoc

Prager Burg
National Museum
Cathedral of St. Veit, Wenzel und Adalbert
Charles Bridge
Altes Rathaus
National Theatre
National Museum
astronomische Uhr
Wenzelsplatz

Další odpovědi
Ella

Karlův most – Karlsbrücke

když tak se podívej na wiki, třeba najdeš něco na co jsi zapomněla =)
http://de.wiki­pedia.org/wiki/Prag

anonym

Prag , die goldene Stadt .de

ten který je

Holčičko uč se,nespoléhej na rady druhých.V životě budeš muset bojovat a nikdo ti neporadí.