greycell

Poradíte, prosím, textový editor, kde se dá nastavit při psaní transparentní pozadí? Díky

Doplňuji:
Georgo2010, díky, už to šlape!Před zadáním otázky už jsem tento NP zkoušel stahovat, ale nešlo to a asi bych to, zbytečně, nechal plavat. Teď už OK! Dík

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Vyzkoušejte třeba Transparent Notepad, nicméně příliš nechápu využití v praxi.

Zdroj: www.softpedia­.com/get/Offi­ce-tools/Text-editors/Transparent-Notepad.shtml