huxa

Poradíte prosím s novým monitorem?

Zvětšil jsem si už velikost ve windows, nicméně pořád se mi zdá, že text je rozmazaný.
A hlavní problém-po okrajích displeje mám cca. 2 cm černé kraje, kde by měl být určitě obraz, ale není a nemůžu přijít proč, poraďte mi prosím.
Doplňuji:
Chová se to takto při každém nastavení fullHD, při nastavení nižšího rozlišení se to zlepší, ovšem za pět sekund se to hodí znova do fullHD a zmenší. http://www.czc­.cz/aoc-i2269vwm-led-monitor-22/129722/produkt
propojené přes HDMI, grafika ATI, v control centeru jsem zkoušel změnit overscan, ovšem tato možnost je šedá, „nefunkční“.

Nejlepší odpověď
www

Možná tvůj PC nepodporuje verzi HDMI (je jich více).
Zkusil bych proto propojit monitor-PC jinak.
Názor

Další odpovědi
Sven

A jedná se o jedinou zobrazovací jednotku nebo máte obraz na notebooku a ještě na monitoru. Pokud máte obraz zdvojený, může to tím být a tak zapněte rozšíření plochy.

Pokud nemáte 2 zobrazovací jednotky, tak asi máte zapnuté jiné rozlišení než na jaké je monitor konstruován (nativní zobrazení). O jaký se jedná typ a model?