annas

Poradíte prosím s gmailem? Máte podobné zkušenosti?

Pro odesílání pošty používám gmail. Stáhla jsem si jeho novou verzi. Náhodou jsem se podívala na odeslané maily a zjistila, že místo písmen z horní řady se objevují jiné znaky, i když před odesláním byla písmenka správně napsaná.

Nevíte jak odstranit? Nebo jak způsobem vrátit starou verzi, i když je to jen dočasně?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Z nové verze se lze vrátit na starou tak,že napravo nahoře je hvězdička (nastavení)tam rozbalte možnosti-vyberte vrátit dočasně ke staré verzi.

Kerberus

Kenyrtsi, děkuji. Už jsem vrátila zpět.