Avatar uživatele
Doli$h

Poradíte prosím nějaký film? :)

Už sem toho skoukla hodně a už mě nic nenapadá a nemůžu najít žádné pěkné filmy které jsem neviděl.Třeba mi poradíte nějaký který jsem eště neviděla .:)(Fantasy,Ko­medie,Válečné a nebo Animované)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, bolak, Krčálek před 4251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Konečně po dvou letech přidali na čsfd (na můj popud – vyhrál jsem!) podrobnější vyhledávání filmů, takže stačí tam zajít a nastavit si co požaduješ, třeba takhle > http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/podle-rating_average/?ty­pe%5B0%5D=0&gen­re%5Btype%5D=3&gen­re%5Binclude%5D%5B0%5D­=4&genre%5Bin­clude%5D%5B1%5D­=9&genre%5Bin­clude%5D%5B2%5D­=17&genre%5Bin­clude%5D%5B3%5D­=3&genre%5Bin­clude%5D%5B4%5D­=&genre%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=14&gen­re%5Bexclude%5D%5B1%5D­=&origin%5Bty­pe%5D=2&origin%5Bin­clude%5D%5B0%5D­=&origin%5Bex­clude%5D%5B0%5D­=&year_from=&y­ear_to=&ratin­g_from=&ratin­g_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&ok=Hledat

Pokud tam ještě nemáš založenej účet, tak si ho založ, ohodnoť si filmy který už jsi viděla a pak si tam můžeš navolit navíc ještě filtr „pouze mnou nehodnocené“. Pak budeš mít k dispozici celkovej přehled všech filmů vybraných kategorií, které jsi ještě neviděla, seřazený od nejlepších po nejhorší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
david22

Za sebe mohu doporučit historický velkofilm Gladiátor.
Je to šálek mého kakaa.
Doplňuji:
bolak: opravdu je to na Tvůj popud? :-o

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MonkeyKing

Jak už psal kolega – mrkněte na čsfd! Osobně můžu doporučit věechny nejnovější filmy od studia Pixar nebo filmy Diktátor, Zahulíme uvidíme 3.

Bohužel jste nenapsala jaký druh komedie máte ráda. To je potom těšké někomu něco doporučovat. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krčálek

Tak pokud jde o mě, docela mě nadchnul fantasy film the Avengers nebo série x-menů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Zkus něco od Čuchraje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Teď jsem zase po delší době viděla filmy Goodbye, Lenin!, Černá kočka, bílý kocour, Underground, Co žere Gilberta Grapea? Doporučuji.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jamescolion

doporuciji skvelou komedii Meda kterej je ted v kine, jestli si chces neco pustit doma tak Avengers,Trestna lavice a zahulime, uvidime.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

PS: V tom filtru sem ti automaticky vyřadil krátkometrážní, páč předpokládám že o nějakýho pětiminutovýho toma a jerryho zájem mít nebudeš.

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek