Poradíte prosím nějaký film? :)

Už sem toho skoukla hodně a už mě nic nenapadá a nemůžu najít žádné pěkné filmy které jsem neviděl.Třeba mi poradíte nějaký který jsem eště neviděla .:)(Fantasy,Komedie,Válečné a nebo Animované)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Konečně po dvou letech přidali na čsfd (na můj popud - vyhrál jsem!) podrobnější vyhledávání filmů, takže stačí tam zajít a nastavit si co požaduješ, třeba takhle > http://www.csfd.cz/…

Pokud tam ještě nemáš založenej účet, tak si ho založ, ohodnoť si filmy který už jsi viděla a pak si tam můžeš navolit navíc ještě filtr "pouze mnou nehodnocené". Pak budeš mít k dispozici celkovej přehled všech filmů vybraných kategorií, které jsi ještě neviděla, seřazený od nejlepších po nejhorší.

Další odpovědi:

Bronzový

Za sebe mohu doporučit historický velkofilm Gladiátor.
Je to šálek mého kakaa.
Doplňuji:
bolak: opravdu je to na Tvůj popud? :-o

Bronzový

Jak už psal kolega - mrkněte na čsfd! Osobně můžu doporučit věechny nejnovější filmy od studia Pixar nebo filmy Diktátor, Zahulíme uvidíme 3.

Bohužel jste nenapsala jaký druh komedie máte ráda. To je potom těšké někomu něco doporučovat. :(

Pokročilý

Tak pokud jde o mě, docela mě nadchnul fantasy film the Avengers nebo série x-menů

Zlatý

Zkus něco od Čuchraje.

Zlatý

Teď jsem zase po delší době viděla filmy Goodbye, Lenin!, Černá kočka, bílý kocour, Underground, Co žere Gilberta Grapea? Doporučuji.:-)

doporuciji skvelou komedii Meda kterej je ted v kine, jestli si chces neco pustit doma tak Avengers,Trestna lavice a zahulime, uvidime.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

PS: V tom filtru sem ti automaticky vyřadil krátkometrážní, páč předpokládám že o nějakýho pětiminutovýho toma a jerryho zájem mít nebudeš.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.