Doli$h

Poradíte prosím nějaký film? :)

Už sem toho skoukla hodně a už mě nic nenapadá a nemůžu najít žádné pěkné filmy které jsem neviděl.Třeba mi poradíte nějaký který jsem eště neviděla .:)(Fantasy,Ko­medie,Válečné a nebo Animované)

Nejlepší odpověď
bolak

Konečně po dvou letech přidali na čsfd (na můj popud – vyhrál jsem!) podrobnější vyhledávání filmů, takže stačí tam zajít a nastavit si co požaduješ, třeba takhle > http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/podle-rating_average/?ty­pe%5B0%5D=0&gen­re%5Btype%5D=3&gen­re%5Binclude%5D%5B0%5D­=4&genre%5Bin­clude%5D%5B1%5D­=9&genre%5Bin­clude%5D%5B2%5D­=17&genre%5Bin­clude%5D%5B3%5D­=3&genre%5Bin­clude%5D%5B4%5D­=&genre%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=14&gen­re%5Bexclude%5D%5B1%5D­=&origin%5Bty­pe%5D=2&origin%5Bin­clude%5D%5B0%5D­=&origin%5Bex­clude%5D%5B0%5D­=&year_from=&y­ear_to=&ratin­g_from=&ratin­g_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&ok=Hledat

Pokud tam ještě nemáš založenej účet, tak si ho založ, ohodnoť si filmy který už jsi viděla a pak si tam můžeš navolit navíc ještě filtr „pouze mnou nehodnocené“. Pak budeš mít k dispozici celkovej přehled všech filmů vybraných kategorií, které jsi ještě neviděla, seřazený od nejlepších po nejhorší.

Další odpovědi
david22

Za sebe mohu doporučit historický velkofilm Gladiátor.
Je to šálek mého kakaa.
Doplňuji:
bolak: opravdu je to na Tvůj popud? :-o

MonkeyKing

Jak už psal kolega – mrkněte na čsfd! Osobně můžu doporučit věechny nejnovější filmy od studia Pixar nebo filmy Diktátor, Zahulíme uvidíme 3.

Bohužel jste nenapsala jaký druh komedie máte ráda. To je potom těšké někomu něco doporučovat. :(

Krčálek

Tak pokud jde o mě, docela mě nadchnul fantasy film the Avengers nebo série x-menů

Děda Louda

Zkus něco od Čuchraje.

Damiana

Teď jsem zase po delší době viděla filmy Goodbye, Lenin!, Černá kočka, bílý kocour, Underground, Co žere Gilberta Grapea? Doporučuji.:-)

jamescolion

doporuciji skvelou komedii Meda kterej je ted v kine, jestli si chces neco pustit doma tak Avengers,Trestna lavice a zahulime, uvidime.

bolak

PS: V tom filtru sem ti automaticky vyřadil krátkometrážní, páč předpokládám že o nějakýho pětiminutovýho toma a jerryho zájem mít nebudeš.