huxa

Poradíte prosím nějaký dobrý film, který se dá poslouchat v angličtině?

Pro člověka, který mluvené angličtině moc rozumět neumí, takže spíše pomalá výslovnost a dobrá artikulace, také nic odborného :) žánr je jedno jaký, mockrát děkuji za případné tipy.

Nejlepší odpověď
Bedy

Myslím si, že nebude špatnou volbou Králova řeč (The king speech), to je zároveň i takové naučné, ale přesto velmi záživné.

Další odpovědi
arygnoc

The Wall (Pink Floyd)

Elly

Pokud máš rád romantiku, tak doporučuji Love Actually (nebo téměř cokoli s Hugham Grantem). Ale nejlépe uděláš, když začneš sledovat BBC (britská tv stanice). Třeba ohledně aut Top Gear. Budeš jim rozumět téměř každé slovo :)

zjentek

a proč si raději do původního znění nepustíš cc text? To pak můžeš koukat na co chceš. Mrkneš 20 filmů a posléze rozumíš, jak když bičem mrská ,)

nonnel

Vyzkoušej Across The Universe nebo Železná lady nebo The Shining.
Doplňuji:
Across The Universe je hudební z období hippies a děj je složen z písniček The Beatles. Opravdu doporučuji.