Lambáda

Poradíte prosím nějakou velkou komedii, která je vážně zábavná tak pro 12–18?

Ahoj docela se nudím neporadíte nějakou komedii prosím? Díky moc 🙂

Odpovědi
soldy

Fakjů pane učiteli 1/2 :)

sesednizkola

Nebylo by lepsi napsat kolik ti je? 12 ti lety holce se asi bude líbit neco jineho nez napriklad 18 ti lete vysokoskolacce ;) Moje nejoblibenejsi komedie je francouzska a jmenuje se Navstevnici. Sice je to myslim nejakej 94–95 rok, ale s prihlednutim k veku, kde bych to tipoval spis k tem 12 ti letum, je dost mozne, ze jsi to jeste nevidela.

Lambáda

Promiň že otravuju, ale neznáš ještě nějaký? :D