Avatar uživatele
annas

Poradíte prosím jak vyřešit problém? Chtěla jsem stáhnout záběry z fotoaparátu do počítače. Včera to šlo, dnes se

při opakované akci objevuje nápis: „V aplikaci KODAK EasyShare Software došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže“.

Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, vagra, Andělé, Drap, Pájo, Wang, Sarrow před 4509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nejspíše budete muset přeinstalovat aplikaci Kodak dodanou s fotoaparátem, pokud nezvolíte jiné řešení na př. čtečku karet.
Mimo jiné je totiž možné že došlo k nějakému abgradu
uvedeného softu přímo z inetu.

Můžete také odtud :
http://www.ko­dak.com/ek/US/e­n/Home.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Záleží na postupu při transferu, já už originál software nepoužívám ( mám taky Kodak ), úplně jsem ho odinstalovala. Po připojení kabelu a otevření fotoaparátu počkám, až se objeví tabulka s nabídkou, dám STORNO a otevřu TENTO POČÍTAČ nebo POČÍTAČ (podle OS).Tam se mi zobrazí ikona Kodak, tu rozkliknu a mám přístup k fotkám. Případně další info doplním zde, nebo mailem. Sůwa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Mosoji, já nevím, co je čtečka karet. Takže má, program odinstalovat a pak znova stáhnout z přiloženého CD? Doufám, že to sama zvládnu.

před 4509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Annas nemusíte odinstalovávat. Proveďte přeinstalaci původního z přiloženého CD.
Tak jako jste instalovala ten původní.
Většinou to jde samo jen odklikáváte položky.

Předpokládám, že váš fopťák nepodporuje Mass storage ( nehlásí se jako disk v „tento počítač“).
Pokud by se hlásil nepotřebovala by jste ten soft. Zkuste toho průzkumníka otevřít při připojeném foťáku přes USB. Pokud se vám foťák zobrazí jako disk nepotřebujete ten soft!

před 4509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek