annas

Poradíte prosím jak vyřešit problém? Chtěla jsem stáhnout záběry z fotoaparátu do počítače. Včera to šlo, dnes se

při opakované akci objevuje nápis: „V aplikaci KODAK EasyShare Software došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže“.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejspíše budete muset přeinstalovat aplikaci Kodak dodanou s fotoaparátem, pokud nezvolíte jiné řešení na př. čtečku karet.
Mimo jiné je totiž možné že došlo k nějakému abgradu
uvedeného softu přímo z inetu.

Můžete také odtud :
http://www.ko­dak.com/ek/US/e­n/Home.htm

Další odpovědi
Sůwa

Záleží na postupu při transferu, já už originál software nepoužívám ( mám taky Kodak ), úplně jsem ho odinstalovala. Po připojení kabelu a otevření fotoaparátu počkám, až se objeví tabulka s nabídkou, dám STORNO a otevřu TENTO POČÍTAČ nebo POČÍTAČ (podle OS).Tam se mi zobrazí ikona Kodak, tu rozkliknu a mám přístup k fotkám. Případně další info doplním zde, nebo mailem. Sůwa

annas

Mosoji, já nevím, co je čtečka karet. Takže má, program odinstalovat a pak znova stáhnout z přiloženého CD? Doufám, že to sama zvládnu.

mosoj

Annas nemusíte odinstalovávat. Proveďte přeinstalaci původního z přiloženého CD.
Tak jako jste instalovala ten původní.
Většinou to jde samo jen odklikáváte položky.

Předpokládám, že váš fopťák nepodporuje Mass storage ( nehlásí se jako disk v „tento počítač“).
Pokud by se hlásil nepotřebovala by jste ten soft. Zkuste toho průzkumníka otevřít při připojeném foťáku přes USB. Pokud se vám foťák zobrazí jako disk nepotřebujete ten soft!