annas

Poradíte prosím?

Známý si změnil domovskou stránku .Měl Seznam.cz, a jako dom. str. si nyní zvolil Google Chrome. Chtěl by vše vrátit do původního stavu, nedaří se mu to.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
vagra

Na liště kliknout na Nástroje-Možnosti internetu-a do položky Domovská stránka napsat- http://www.sez­nam.cz/
Pak dole v pravo odkliknout OK.

Další odpovědi
Miroslavst

Záleží na tom, co má za prohlížeč, ale mělo by to být v nastavení-možnostech, kde přepíše na tu původní. Jinak většinou a to i u seznamu je na spodní straně uveden odkaz-nastavit seznam jako domovskou stránku a při poklepnutí by systém měl změnit.

anonym

to je trochu nepochopeni …

google chrome je prohlizec, to je velmi spravne ze na nej presel, avsak domovskou stranku kvuli tomu samozrejme nemusel menit…

tady mate velmi jednoduse a KROK ZA KROKEM popsano jak v prohlizeci google chrome nastavit seznam.cz jako domovskou stranku

navod: http://napove­da.seznam.cz/cz/nas­taveni-domovske-stranky-chrome.html

annas

Vagro, já mám také Google Chrom. Otevřela jsem si ho, ale nadpis Možnosti na něm nejsou. Ty jsou na Exploreru.

annas

Už jsem to našla – schované v ikonce, která je podobná klíči.

vagra

Annas-George Vám podal nejfundovanější návod.
Omlouvám se,zaměnil jsem hrušky s jabkama.
Hlavně,že jste to našla.

annas

Vagro,
nic se neděje. Jen jsem si říkala, zda mně nechybí nějaká lišta. Pak jsem klikala na všechno, na co se dalo, a našla. Pomohly ty Možnosti.