Irisa

Poradíte? praktická část seminárky

Ahoj, píšu seminární práci z bio na téma: onemocnění hormonální soustavy. Potřebuji k ní vytvořit praktickou část. Může se jednat o anketu, průzkum, ukázku modelů atd. Já dělám obrázkovou prezentaci, ale je to dost složité a nevím, jestli jsem schopná to podat hezky. Napadá vás nějaká další možnost, co bych mohla vypracovat? Děkuji za vaše názory

Odpovědi
Hans51

Zkuste si vytvořit online dotazník a pak požádat zdejší uživatele o jeho zodpovězení, minimálně já Vám rád pomohu 😉