dudu

Poradíte postup při šití potahu?

Manželka potřebuje ušít nový potah na matraci /na zahradní houpačku/ a neví jak sešít boky do pravého úhlu. Poradíte někdo jak na to?

Nejlepší odpověď
tom004

Jestli může,tak ať sundá starý,rozpárá,a je to.Jinak je to ůplně stejné,jako když rozloží,třeba krabici od bot.Vystřižené rohy se sešijí,a po obácení na lícovou stranu je z toho povlak.Stačí přidat zapínání. 🙂