lensen

Poradíte opravdu dobrou polevu na vánoční perníčky?

Nejlepší odpověď
Janča169

Poleva na zdobení perníčků

Ingredience:

180 g moučkového cukru (dvakrát prosít), 1 bílek, pár kapek citronové šťávy nebo vody

Postup:

Prosátý cukr dobře vymícháme s bílkem (mícháme aspoň 20 minut). Je-li poleva příliš řídká, přidáme cukr, je-li hustá, přidáme pár kapek citronové šťávy nebo vody. Když nabereme polevu na lžíci, měla by velmi pomalu stékat a na hladině vytvářet čáru, která zůstane pár vteřin pevná.

Je velice skvělí. Každý rok ho doma děláme 😉

Zdroj: www.maminciny­recepty.cz/zdo­beni-pernicku/poleva-na-zdobeni-pernicku

Další odpovědi
anonym

omlouvám se,najdi si Daidalova sladká kuchařka