Avatar uživatele
Herbit

Poradíte někdo, jaké jsou nejlepší baterie do foťáku (na 2 tužkové) a kolik tak vydrží?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4702 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Jaké jsou nejlepší,to nevím,ale záleží na tom,jestli myslíš normální,nebo nabíjecí akumulátory.A výdrž je také závislá na frekvenci používání fotoaparátu.Já používám v mém foto 2ks AA Panasonic,aku bez samovybíjení už přes dva roky,a jsem s nimi spokojen.Kolikrát jsem je za tu dobu opakovaně nabíjel nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Srovnávací testy některých AA akumulátorů jsou v lednovém dTestu Ing.Idy Rozové. Kupodivu na jednom z předních míst se umístily akumulátory Ikea a známé GP nesplnily test životnosti. Obecně se pro rychlou ztrátu kapacity nedoporučují akumulátory nad 2Ah. V současné době jsou jedny z nejlepších Sanyo Eneloop, které se vyznačují mimořádně nízkým samovybíjením. Z hlediska životnosti se mně osobně nejvíc osvědčily akumulátory Ansmann, které používám v jednom měřáku už desátý rok. GP, SAFT, Panasonic, Tronic mi vydržely kolem 3–5 let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nabíjecí AA nové generace.
GP Recyko, Sanyo Enelope, Panasonic Infinium
Philips … atd. Nenabíjecí se navyplatí.Také ale záleží jak často fotíte.
Nebrat nabíjecí AKU od Lidla !!! Větší šmejd jsem neviděl.

Ty nabíjecí vydrží cca 2– 3× více než alkalické nenabíjecí.
Nqavíc se snadno nabijou.

Jo a nejlepší jsou vždycky ty svoje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já používám nabíjecí tužkové akumulátory NiMh Ansman Energy 2850mA určené přímo pro foťáky a jsem s nimi nadmíru spokojený.
Co se týká výdrže tak to se těžko posuzuje a záleží na mnoha faktorech jako je frekvence focení,používání blesku nebo následné prohlížení atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
qwatro

energizer nejspis nejlepsi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek