Scratchy07

Poradíte nějaký výlet pro 9. třídu základní školy?

Doplňuji:
Ústecký kraj, třeba něco jako iqpark, nebo zoo. Nějaký atraktivní výlet, protože turistika část naší třídy nebaví.

Nejlepší odpověď
gecco

Kdyby ses trošičku zamyslel, nemohl bys otázku napsat tak ´blbě´…
Nezmiňuješ ani oblast (kraj), ani zájmy (příroda, historie, kultura…), ani nároky (a finanční možnosti), ani požadovaný dopravní prostředek (vlak, pronajatý bus, bicykl…)…
A protože tipů pro výlet v Česku jsou tisíce, nebudu se jimi zdržovat…
Jeďte do LosAngeles…
😁
A nebo se kukni na dosavadní dotazy tohoto typu – http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=tip%20na%20v%C3%BDl­et%20z%C5%A1 .

Další odpovědi
Emefej

gecco to napsal zcela přesně. Na takto hloupě položenou otázku nemůžeš očekávat kvalitní odpověď.

gecco > dal bych ti, ale pro dnešek už máš u mě vybráno.

dědapetr

Tady nějáké možnost:http://www.jed­tesdetmi.cz/?go­to=akcekurzM&sek­ce=gtD4kdTG&typ=4

Marsi876

Zkus camp v Rožnově pod Radhoštěm

Lamalam

Chcete na výlet a turistika vás nebaví? Tak v tom případě zůstaňte doma.

gecco

Emefej – to se mi u tebe taky stává často…
😉