huxa

Poradíte nějaký program, který potřebuje strašně hodně ram? (který si nevystačí s 4 či 8GB)

Nejlepší odpověď
RedC22

Challenge Accepted!
Napsal jsem jeden program, kterej celkem samoúčelně zaplňuje pamět. Bohužel, z nějakýho důvodu mi padá, když se pokusim zaplnit víc, než cca 1300 MB. Nicméně, kde ztrácí kvalita, tam to nahrazuje kvantita – můžeš spusti víc instancí a zaplnit si paměti, kolik jen chceš.
http://uloz.to/xDWLUC7/­filledram-exe

Další odpovědi
sdesigner

jedna z variant je program na strihane videa…ja mam Sony Vegas…ak tam nataham surove videa v 1080p a striham tak 3 minutovy klip da to hodne zabrat :) ale nedaa povedat ze nevystaci z 8GB…ak tej ram proste dost nema tak nastupuje naradu keshovanie na disk co spomaluje pracu ale program ide dalej. Taky program ktory by mal existecny problem pri 8GB ram ja osobne nepoznam…urcite take su ale hlavne vyskumne simulacne programy atd,,,teda to zhrniem..komercne dostupne programy sa vedia adaptovat takze aj ked v danej chvili vyzaduje viac ram nieje to az taky problem..

KdoSiOdJinud

vytvoř si test.bat soubor s obsahem:
zacatek:
start test.bat
goto zacatek

Spusť a uvidíš :), ale upozorňuji, že to pc neustojí :), mimochodem pro využití takto velkých paměti potřebuješ 64bit systém :) aby jsi přistupoval ke všem částem paměti