Mary0202

Poradíte nějaký program, do něhož mohu vložit a upravit, aby to vypadalo, že je to focené z „Iphone“?

IPHONE

Včera jsem vyfotila fotku je na ní kamoška a poztřebují aby to mělo takovou kvalito jako by to bylo focené z iphone

Nejlepší odpověď
anonym

Včera jsem ti napsala, poradila, ale ignoruješ, tak si teda asi musíš poradit sama, píšeš to pořád dokola, asi myslíš panoramatické fot­ky.

Další odpovědi
ReHu

Už se ti odpovědělo včera. Pokud tě to neuspokojuje, zeptej se jinde.
Nebo si kup iphone.

Quimby

Šmarja, proč potřebuješ aby to bylo jako z iphone?