Avatar uživatele
Daniel16

Poradíte nějaký hezký zámek na výlet?

Prolítnul jsem svou osmisetstránkovou knížku hradů a zámků v České republice a vybral jsem tyhle: Častolovice, Duchcov, Hrádek u Nechanic, Hrubý Rohozec a Nové Hrady u Vysokého Mýta. Poradíte jeden z nich nebo poradíte něco ze své zkušenosti? Díky za tipy.
Doplňuji:
Hana1111: V Červené Lhotě jsme byli, i jsme jeli na loďce, mám odsud i jeden zábavný zážitek: Jak je přes tu vodu mostík, nějaká žena s dětmi jeli a jeli a pak to nějak nevytočili a napálili to do sloupu a ženská: „Toč, toč, toč!!!“ 😁 V Lednici jsme taky už byli, ale díky za ten druhý tip.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, anonym před 3545 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

V naší zemi je pěkných zámků hodně. Prakticky v každém kraji se dá vybrat.
http://www.pru­vodce.com/hra­dy_zamky_pamat­ky/mapa.gif

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

My s rodinou jezdíme hodně po zámkách a hradech, nedávno jsme byli na zámku Červená lhota, je hezký, můžeš se projet i na loďce kolem zámku, opravdu krásné. Neco na zámku Hluková jsi už byl? Nebo také Lednice-vyšlapat si minaret za to opravdu stojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorelai

Hrádek u Nechanic byl krásný v zimě, Častolovice mě zaujaly knihou, kterou napsala bývalá majitelka a taky tam je krásný park. Hrubý Rohozec, co si pamatuji, mě ničím zvláštním nezaujal.
Jinak záleží odkud jste, v okolí Prahy se mi líbí Konopiště, Mníšek pod Brdy, Dobříš (krásná na podzim) a na Vánoce Hořovice 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
T3NY

Mě se líbí Orlík ale Nové Hrady nejsou špatnou volbou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
adam marly

Ten hradek u Nechanic a mně se líbí Plumlov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jita Vava

Z uvedených doporučuji Častolovice. U zámku je moc pěkný park a taková minizoo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek