marketka777

poradite my

ZNATE NEKDO PROSIM NEKOHO KDO MY MUZE PORADIT ZDARMA? NEJKEHO PRAVNIKA? KAM BYCH SE MOHLA OBRATIT?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nevíme v jaké záležitosti , ale najděte si na netu-právní poradna zdarma

Další odpovědi
Reuef

Ja ti poradim zcela zdarma. Nauc se nejdriv cesky nez zacnes neco psat.

Děda Louda

Zkus to srozumitelně a neřvi na nás.

Bedy

Určitou službu nabízí přímo KSČM – má občanskou poradnu, která dokáže zdarma poradit v různých oblastech, ale jako klasického právníka přímo nenahradí.

A až budete psát nějakou žádost o radu, tak prosím dbejte na pravopis. Kdyžtak si otevřte program Writer nebo Word, tam to napište a pak to zkopírujte do emailu. Nezapomeńte si zapnout kontrolu pravopisu! A taky nepište velkými písmeny a pište prosím s diakritikou. Zvýší to serióznost a vypadá to mnohem lépe.

Zdroj: http://www.kscm­.cz/obcanska-poradna

honza19hk

poradím ti:
mi (jako mě) se píše s měkkým I. My s tvrdým y je ve významu my všichni.