Avatar uživatele
annas

Poradíte mně prosím? Děkuji.

Reagovala jsem na dotaz Mozilly Firefox a nainstalovala vyhledávač Ask. com. Nedostanu se na původní domovskou stránku Atlasu. Po otevření Mozilly se objeví na stránce řádek vyhledávače Ask – Search – anglicky. Pod řádkem pak ikony YU, mailu, T, Wail, IN atd.

Co mám udělat, abych se vrátila k vyhledávání přes Google a k domovské stránce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 20Pro koho je otázka zajímavá? anonym, mojitek, vagra, anonym, aramah, iceT, Andělé, johana 56, Jikra, Drap, redy, Damiana, briketka10, zzzzz, anonym, anonym, Sarrow, zjentek, anonym, Lordcruss před 4057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Jej, tak tohle jde těžko z počítače ven. Požádám Vás o výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Nu a vzhledem k tomu, že nefunguje vnitřní pošta, tak Vás požádám, abyste mi ten hijackhtis.log odelsla emailem na honza „tečka“ bencik „zavináč“ seznam „tečka“ cz

Společně to zvládneme 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Led_

Nástroje – Správce doplňků – v zozname si vyhľadajte Ask a zakážte, prípadne odinštalujte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Prozatím stačí, když si do adresního řádku dáš URL adresu své domovské stránky a odentruješ. Po jejím zobrazení sjedeš na stránce úplně dolů a klikneš na „nastavit jako domovskou stránku“. Mělo by to stačit a pak už jen odinstalovat tu lištu Ask. To se stává i při aktualizaci Javy, je třeba to hlídat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Šlo by vložit screen ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Taky jsem měl před půl rokem tenhle problém.Odinsta­lovával jsem Ask a po instalaci mi klekl systém v PC. Takže na to velký pozor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Annas ,při jakémkoliv instalování nebo upomínání některých serverů,koukni co zafajfkováváš nebo s čím souhlasíš,,proto se ti objevil ASk!dávej na to pozor.!!!ask odstraníš programem revo unnistaller
http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Led_

Annas, nastavenie domovskej stránky:
Nástroje – Možnosti – karta Obecné

  1. okienko určíte čo chcete zobraziť pri štarte firefoxu
  2. okienko nastavíte si domovskú stránku napríklad http://www.go­ogle.cz/ prístup na túto stránku budete mať potom vždy pri stlačení ikony domčeka (domov)

PS.
ak budete mať problémy, napíšte mi, pozriem riešenie.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

Máte zjavne na mysli ASK Toolbar – lištu, ktorá sa vám objavila hore v ponuke..

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já mám tu ask lištu také stále,nejde mi odinstalovat vůbec.Tedy to asi dělám špatně.Najedu si na odinstalování výchozích programů,najedu na odinstalovat nebo změnit,zádám a nic.S nástroji jsem to taky dělala,zadala jinou domovskou stránku.Po opětovném zapnutí počítače na mě opět čekal ask.Nerozumím tomu.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

vyskúšam na skušobnom počítači, potom doplním.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

mojitek – jakým způsobem jsi zkoušel lištu Ask odinstalovat?

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

no,je to už asi půl roku,tak si to přesně nepamatuju.Ale šel jsem někam do odebrání systému apod.To Ask se odinstalovávalo cca 4 min a potom mi nešel spustit PC(pouze modrá obrazovka,nešlo se přihlásit atd,prostě nic). PC jsem měl z roku raz dva,tak jsem koupil repasovaný ale kvalitní.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bedy

S tím opravdu opatrně, Hijackthis tomu zastaví a zkáže služby, vyhodí to ze start upu a pak se to pohodlně smaže se vším všudy pomocí AdwCleaneru.
jemožné, že toho v počítači tam má tazatelka víc, co já vím? Vše nám řkne Hijackthis.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Bedy, proč by nešlo Ask toolbar odinstalovat REVO Unilstaller – pokročilé? Mně se to povedlo bez problémů, teď už si na to dávám pozor. 🙂

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kvůli tomu jsem si Revo Unilstaller také stáhla ze stahuj.cz,ovšem ta mrška se drží dál!

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bedy

Tady jde o to, jeslti tam toho tazatelka nemá náhodou víc – třeba ještě nějakou lištu od Yahoo", Google, Babylon, ICQ, atd. Revo Uninstaller to dokáže odinstalovat, al emusí se použít pokročilý režim a ten pak najde v regitrech záznamy apod.
Jenže občas se může stát, že Revo něco omylem smaže, co třeba s tím ASKem tak nesouvisí – proto to nedoporučuji běžným uživatelům, protože ti o registru nemají moc znalostí a může se stát, že omylem něco smažou, co neměli.

Tady ten Hijackthis je pod mým dohledem a já vím, na co můžu a nemůžu šáhnout 🙂

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek