annas

Poradíte mně, prosím?

Měla jsem na IE otevřenou stránku Seznamu, (vlevo mám Záložku s oblíbenými položkami. Něco jsem stiskla a stránka se zmenšila na úzký pruh uprostřed. Jak uvést stránku do původního stavu?

Děkuji.
Doplňuji:

http://www.ulo­zisko.sk/524583/B­ez_nazvu.bmp

Nejlepší odpověď
anonym

zkus F11 – celá obrazovak
ALT+šipka doleva – o krok zpět
Doplňuji:
ALT+HOME – domovská stránka

Další odpovědi
david22

Zkus dvakrát poklikat na tu zmenšenou záložku, nebo tu záložku jakoby posunout na horní lištu. Jinak nevim, potřeboval bych to vidět.
Doplňuji:
Stáhl jsem si Tvou ukázku.

Jediná věc, co mě napadla: V pravo na dolní liště prohlížeče je ikonka s lupou a procenta „změnit úroveň přiblížení“. Je třeba se podívat, jestli je na 100%.

anonym

Které tzv. horké klávesy pomohly?

annas

Ta nejjednodušší – F11. Ještě jednou díky. Musela jsem ale kliknout 2×, protože se neobjevila dolní lišta.

annas

Chtěla jsem vložit, jak stránka vypadá, ale nepovedlo se.