annas

Poradíte mně prosím?

Vpravo na dolní liště stránky jsem měla ikony Skype, Avastu aj. Někam se schovaly? Jak je prosím obnovím?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1242nadap093046637­511231.jpg

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1242nadap093046254­810231.jpg

u prvního obrázku klepnout na vlastní a u druhého označit potřebnou ikonu a vybrat si z nabídky zda jí chcete vidět stále nebo ne atd.

vyvoláte to pravým na spodní lištu !!!

Další odpovědi
chudst

Zkusila jste to nejjednodussi: resetnout pocitac? Pokud nepomuze, uvedte prosim vas operacni system (XP, Vista, sedm…)

anonym

To, že se schovala celá lišta neuvádíte, takže:
buď restartovat PC, nebo se nějak špatně aktializoval OS, nebo omylem někdo na vašem počítači je oddělal

Adula.57

Klikněte si velde na šipku a je to. Nebo jděte do nabídky startu a tam si dejte nabídka nebo plocha, někde tam by to mělo být.

chudst

Tak jakpak, pani sousedko? :)

Kerberus

Pane sousede, pomohlo, restartovala jsem a ikonky se vrátily. Potvůrky, nevím, kde se schovaly. Děkuji.

chudst

Neni zac, vyborne! Restart kolikrat pomuze daleko ucinneji, nez cokoli jineho. Tak – ted preji pekny vecer :)