annas

Poradíte mně, prosím?

Kde se dá zhlédnout (ne stáhnout) film Líbáš jako Bůh?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

vizte odkaz. Jediná nepříjemnost, co se Vám může stát, je, že se Vám to v polovině zastaví a donutí Vás to udělat si hodinu přestávku. S tím se nedá nic dělat, neboť veškeré servery poskytující filmy online využívají server MegaVideo, který to ta holt s free účty má.

Zdroj: filmy.tukni.cz/on­line-filmy/komedie/1357-libas-jako-buh/

Další odpovědi
Bumbes

nebo je tu možnost si to stáhnout na PC a poté si to pustit celé, kolikrát je libo bez přerušení.
http://uloz.to/hle­dej/?q=l%C3%AD­b%C3%A1%C5%A1+ja­ko+b%C5%AFh

Bumbes

Jen pro doplnění – jakýkoliv film přehrávaný na PC (i on-line) se stahuje na PC, defaultně do „temp“ složky pokud není jiný ruční výběr a teprve poté je videopřehrávačem prezentován.
Navíc při on-line sledování filmu dochází k trhání a zasekávání videopřenosu.
Další nevýhoda je, že opakované shlédnutí opět vyžaduje nové „temp“ stažení konkrétního filmu.

annas

Bumbesi, děkuji. Na ten film jsem se nedodívala, takže zkusím znova přes Ulož.to.