annas

Poradíte mně jak postupovat? Prosím ne moc odborně.

Při vypínání počítače mně stále naskakuje ybrowser.exe v tabulce Ukončování programu. Nepomůže kliknout na Ukončit, Storno, stále se tabulka vrací a dotaz se opakuje. Nemohu počítač normálně vypnout, musím ho vytáhnout ze zásuvky.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

ybrowser je nesmyslny a nepotrebny produkt firmy Yahoo, ktery se velice casto do pocitace dostava bez vedomi uzivatele, kdyz instaluje uplne jinou aplikaci ktera ho nese sebou jako cerneho pasazera … jeho primarnim ucelem je zmenit vychozi internetovy vyhledavac v prohlizeci a pridat novou nastrojovou listu firmy yahoo odkazujici na jejich sluzby … doporucuji cokoliv od yahoo (Yahoo Toolbar, browser plus a podobne) z pocitace odinstalovat zcela. Jejich sluzby jsou pro Česko tak jako tak optimalizovany dost zle .. Tedy pokud yahoo aktivne nepouzivate, nemely by vam nijak chybet a pocitac bude mit zase o neco lehci zivot.

(ovladaci panely->pridat odebrat programy)

Další odpovědi
led

ja vypínam cez tlačítko vypínača (power)
nastaviť sa dá:
štart-nastavenie-možnosti napájania-spresnenie-pri stlačení vypínača napájania_vypnúť.

pri krátkom stlačení vypínača pc vykoná automaticky všetky kroky na vypnutie.
pri dlhom stlačení vypínača sa rýchlo vypne (akoby ste ho odpojili od siete.

Pripájam sa k riešeniu od ge0rge
Doplňuji:
Ak nie ste znalá v nastavovaní počítača, doporučujem nastavenie vypínania dať urobiť odborníkovi.

rynek878

tak ten Váš problém patří neodmyslně k prohlížeči Avant,musí v jeho složce v program Files být,jinak Vám Avant nebude ukazovat.

Marsyas

Zkus ve správci úloh (ctrl+alt+delete) na ten program kliknout pravým tlačítkem, dát přejít k procesu a pak ukončit ten proces, který je označený. to pomůže.