Oprah

Poradíte mi?? Vyrábím dětské vyřezávané skládanky, a chtěla bych si na ně dát svoje logo..

Někde na stejných výrobcích jsem viděla že to své logo tam mají něco jako vypálené, každé je stejné, takže to bude asi nějaké jakoby razítko, poradíte mi, čím se to dělá, jak se to jmenuje a kde to seženu?? Děkuji..

Nejlepší odpověď
Drap

Je spousta malých firem, které vyrábějí kovové štítky, znaky a podobně. Tam vám budou schopni vyrobit kovovou raznici. Tu nahřejete , třeba i na sporáku a vypálíte.

Další odpovědi
arygnoc

slušnou kovovou raznici pro vypalování do dřeva vám udělá jakákoliv kovodílna nebo kovář (i umělecký).

Nejlepší je mít představu, jak má „otisk“ vypadat a dodat jeho grafický návrh.

chudst

Cim se to dela – dvema zpusoby: bud rucnim vypalovanim (proste se rozzhavi neco a postupne se do dreva kresli), anebo rozpalenym kovem, do nehoz je cele logo jiz vypreparovano. Ale kde se to sezene, nevim. Dival jsem se na internetu – zminka je o tom v levem menu zde: http://www.bran­dedworks.cz/in­dex.php?cid=3 (ale zda-li se jedna o vypalovani do mekkeho kovu, ktery na to pouzit nemuzete anebo do kvalitniho kovu, nemam nejmensi tuseni).

baghira

Myslíš něco takového?
http://www.levne-gravirovani.cz/gra­virovani/grav-rov-n-do-d-eva
Tak to je gravírované laserem. Je 21. století, vypalování žhavým hřebíkem se dělá už jen na skautských táborech :D
Cena bude asi záležet na dohodě.

bubukaa

nech si vyrobit razítko