poradíte mi se zvukem v pc?

nejde mi zvuk v pc, ale když spustím nějakou starou hru co mám v pc tak tam normálně jde, ale na netu nebo v přehrávači mi nejde.. :( v nějaké diskusi jsem četla že je možný že za to může ccleaner (použila jsem ho nedávno) a pak tam bylo jak to vyřešit( odinsalovat ovladač nebo co..) a stejně mi to nejde...poradíte mi někdo..?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pravděpodobně je jen ztlumený softwarový syntetizátor - skočte d Start-Ovládací panely-Zvuk a podívejte se do nastavení hlasitosti tam.

Další odpovědi:

Bronzový

Co myslis tim starou hru, byly praveke hry a zvuk vychazel nekde z repra na desce.
Mno .. a zvuk ti puvodne sel a od kdy nejde, co jsi delala?
Zkus v rohu jak jsou na liste hodiny, tak tam byva i repracek namalovanej, tak na nej poklikej, otevre se menu a tam bys mohla mit nektere zvukove vystupy vyple (mute) tak je povolis, pripadne zvysis hlasitost, pak zkontroluj vsup do repracku jestli je v zelene sdirce a jestli nejsou ztlumene a vyple.
Mno a pokud bude vse ok a zaple, tak by to mohlo byt tim ovladacem. Bezne ho najdes na cd s ovladaci desky. Pripadne pokud vis co tam mas za zvukovku tak ho stahnes z netu. Pokud ne, tak bys pak mohla dat v ovladacich panelech pridat/odebrat zarizeni a dat automaticky vyhledat a naslo by ti to neco co nefunguje spravne a to by treba bylo ono. Spis si ale myslim ze to mas jen nekde vyple.

Musíte do nastavení zvuku. Pak tam je myslím internet a tam to určitě budete mít daný na minimum... :D

Diskuze k otázce

mokina444

díky za odpovědi, zejména Sádlovi, mě to nešlo nejen na netu ale i když jsem pustila hudbu v pc nebo film prostě to nešlo a ztišený zvuk jsem nikde neměla a pro Jsemtady : zvuk mi šel x let a pak jsem čistila pc a pak mi přestal nějak jít, na netu jsem se dočetla že ta to vetšinou může ccleaner který používám.. zapnutý zvuky jsem všechno měla, ukazoval mi to i ten test že všechno je v pořádku ale stejně to nešlo, pak jsem chtěla aktualizovat zvukovku (jak mi poradili) a omylem jsem jí smazala celou z pc :D prostě debil :D no a pak mě napadlo vrátit pc o pár dní zpět..a ejhle funguje to...přesto vám děkuju za odpovědi :))

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.