Adiska

Poradíte mi s výběrem s dřezu?

Ahoj, budu rekonstruovat kuchyň a chtěla bych granitový dřez a rozhoduji se mezi http://www.kuchyn­sky-drez.cz/granitove-drezy/rohove-drezy/?page=0 tip NETO NGV 90N a nebo http://www.ato­peniasanita.cz/ob­chod/drezy/gra­nitove.htm?li­mit=20&limitstar­t=20 tip Pyramis Petra Corner 100×50 1 1/2B 1D bílý granit . Kuchyňské skřínky budou z Třešňového dřeva a na tom bude z černé žuly linka.

Odpovědi
mosoj

Barvu a tvar si vybereš určitě sama. Jenom upozorňuji že na hloubku 50 musí mít i skříňky patřičnou potřebnou hloubku! Šířka je kritická pouze tehdy pokud pod dřezem není skříňka široká za dvoje dvířka. To jest, je složemá ze dvou skříněk.

Funna

a nebude tam ta bílá z černé desky jak pěst na oko?…já osobně bych volila podobnou barvu s barvou lonky, zvlášť, když dvířka jsou třešňová, což je i když světlá, ale pořád „dřevěná“ barva ..a nelíbí se mi ani jden, protože jsou moc maličké…NETO je sice hezčí, ale ten menší dřez má hodně nepraktický tvar…vzlášť ten jeho ostrý roh se bude „výborně“ udržovat…raděj bych brala jeden dřez, ale trochu větší…předpokládám, že máš myčku, ale i tak mi to připadá moc malé…