daran

poradite mi s jednou holkou?

Chodím s ní na kurz angl. a sem do ni strašně zamilovaný a nevim co stím.Vůbec se semnou nebaví,nepovídá a nevím jak s ní navázat kontakt.

Nejlepší odpověď
anonym

Klidně ti poradím i s pěti holkama – viz starší odpovědi.
A jinak, když nereaguje slečna na tebe osobně, tak jí zkus napsat. Možná ji to k nějaké reakci vyprovokuje.
Nejhorší je, že jsi „strašně zamilovaný“, to si přímo říká o odpověď, aby ses koukal strašně rychle odmilovat a příště se zamilovával normálně.
Divím se, že jsme jako lidstvo nevymřeli, když dříve nebyla poradna, která by odpovídala na takové dotazy.

Další odpovědi
Awe

Na to by si měl přijít sám…Buďto jí oslov nebo jdi masturbovat

bolak

Třeba už ti nerozumí 🙂 zřejmě seš na jazyky machr :))

Nuk nuk

A co takhle slečnu nejprve docela nezávazně, ale trochu romanticky, pozvat třeba na kafe nebo do kina.