Adiska

Poradíte mi s bytem?

Ahoj potřebuju poradit budu si kupovat byt teda chci si ho koupit líbí se mi ten za 400 000 kc http://www.rkko­vac.cz/reality-hledani/byty/?of­fer=prodej je to v Ostravě – Zábřeh
ale našla jsem tam další byt za 250 000 nevím ale zdá se mi to strašně málo peněz nevíte proč ty byty jsou některé, tak levné?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ten za 250 000 Kč je nájemní byt ??? Nikdy nebude Tvůj a ještě budeš platit nájem. V podstatě 250 000 Kč je všimné do kapsy současného nájemce !! Bože na co dnes lidi nepřijdou.
Ber ten družstevmí, nejlépe v osobním vlastnictví. Pak máš jistotu že nepřijdeš o byt ani o peníze.
Doplňuji:
A nestydí se šupáci !!!!

Další odpovědi
manon

Zadej si ve vyhledávači Na co si dát pozor při koupi bytu. Vyjede řádka odkazů, prostuduj to, bude tam určitě pár dobrých rad – pozor na povodňová pásma, jiné problémy s lokalitou, dopravní obslužností, se sousedy, provozy v okolí, zatékající střechou, zdevastovanými rozvody, topením a pod. Je toho hodně :)

pusinka50

Když je cena bytu mnohem levnější, než u jiných obdobných bytů, vždy je někde zakopaný pes, s těmito inzeráty se vůbec nezabývej, dostaneš se akorát do problémů. Je dobré udělat prohlídku více bytů a dávat cenové protinávrhy a tak zjistit konkrétní cenové požadavky majitelů, neboť ceny bytů na internetu vůbec neodpovídají reálné prodejní ceně, každý si cenu nasadí nahoru a pak zlevňuje, aby měl kupující „dobrý“ pocit, že částku usmlouval

pizlicka

druzstevni byt-vlastni druzstvo,najemni byt-kupujes si najemni smlouvu,ktera ti zarucuje,ze te nikdo nevyhodi,pokud budes radne platit najem a inkaso.vzdy hledej byt v osobnim vlastnictvi,tzn.ze pri koupi jsi vlastnikem jen ty,a platis jen inkaso.