huxa

Poradíte mi prosím s výběrem sluchátek?

už delší dobu se dívám na 5.1 a 7.1, žeprý to je daleko prostorovější a celkově lepší než klasické stereo, je to pravda? a je potřeba mít i zvuk, který do těchto sluchátek jde prostorový?
Chtěl bych sluchátka k počítači, uzavřené, ten kmitočtový rozsah alespoň 15 – 25 000 Hz a s citlivostí nad 100dB, cenově do 3000Kč. Užiji je na poslech hudby (jsem hodně náročný po této stránce) a také na hraní her-stříleček. Dívám se na tyto- http://www.al­za.cz/steelse­ries-siberia-v2-cerne-d202568.htm#popis nicméně to co píšou za takovou nízkou cenu a k tomu ještě mikrofon se mi zdá nemožné a někde musí být háček… Ještě dodám, že by měly být hodně pohodlné a málo tlačit-aby nebolela hlava po 10–15 hodinové práce s nimi.
Doplňuji:
Ještě dodám, že mám na počítači pouze stereo výstup a usb.
Byly by skvělé bezdrátové, nicméně, s drátem také jsou dobré

Odpovědi
everest

Koss-Porta Pro
Doplňuji:
at si da kolem hlavy molitan a ma to poradne uzavrene

Beer4Real

Koss- Pora Pro :D:D:D:D zaco mě trestáš :D
evereste ted si mě rozesmál na rok dopředu, bože on chce Pořádné Uzavřené sluchátka a ne ten humus co si napsal :D

cochee

Sluchátka mají až na nějaké exotické výjimky vždy jeden měnič na jednu mušli, takže i kdyby ses díval třeba na 258.1, vždycky se ti to zkrouhne na obyčejné stereo. Pokud výrobce tvrdí něco jiného, jde o nenažranostní marketingový trik.

huxa

everest-ty mám teď, nejsou uzavřené, po delší době nošení mě z nich bolí hlava (hodně tlačí) a celkově jsou k počítači nic moc.