Stříbrný

Poradíte mi prosím s výběrem sluchátek?

už delší dobu se dívám na 5.1 a 7.1, žeprý to je daleko prostorovější a celkově lepší než klasické stereo, je to pravda? a je potřeba mít i zvuk, který do těchto sluchátek jde prostorový?
Chtěl bych sluchátka k počítači, uzavřené, ten kmitočtový rozsah alespoň 15 - 25 000 Hz a s citlivostí nad 100dB, cenově do 3000Kč. Užiji je na poslech hudby (jsem hodně náročný po této stránce) a také na hraní her-stříleček. Dívám se na tyto- http://www.alza.cz/… nicméně to co píšou za takovou nízkou cenu a k tomu ještě mikrofon se mi zdá nemožné a někde musí být háček... Ještě dodám, že by měly být hodně pohodlné a málo tlačit-aby nebolela hlava po 10-15 hodinové práce s nimi.
Doplňuji:
Ještě dodám, že mám na počítači pouze stereo výstup a usb.
Byly by skvělé bezdrátové, nicméně, s drátem také jsou dobré

Odpovědi:

Pokročilý

Koss-Porta Pro
Doplňuji:
at si da kolem hlavy molitan a ma to poradne uzavrene

Bronzový

Koss- Pora Pro :D:D:D:D zaco mě trestáš :D
evereste ted si mě rozesmál na rok dopředu, bože on chce Pořádné Uzavřené sluchátka a ne ten humus co si napsal :D

Stříbrný

Sluchátka mají až na nějaké exotické výjimky vždy jeden měnič na jednu mušli, takže i kdyby ses díval třeba na 258.1, vždycky se ti to zkrouhne na obyčejné stereo. Pokud výrobce tvrdí něco jiného, jde o nenažranostní marketingový trik.

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

everest-ty mám teď, nejsou uzavřené, po delší době nošení mě z nich bolí hlava (hodně tlačí) a celkově jsou k počítači nic moc.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.