Karneol

Poradíte mi prosím někdo psychologa v Brně, který má smlouvu se zdrav. pojišťovnou a tudíž se neplatí?

Odpovědi
www

Zkušenosti nemám, poradí proto Google a vybírej dle své pojišťovny:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Psych­ologick%C3%A1+po­radna+Brno+po­ji%C5%A1%C5%A5ov­na&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

MK44

Situaci v Brně neznám a tak jen k „a tudíž se neplatí“.
Informujte se u své pojišťovny, do jaké míry hradí konzultace u psychologa. Předpokládám, že to bude nějak omezené. Například 1 hodina měsíčně. Zbytek budete muset uhradit tak jako tak sám.