martin14

Poradíte mi prosím?

Mám takovej menší problém,líbí se mi jedna holka ze třídy ale bojím se jí někam pozvat, ne že bych se bál že mě odmítne ale spíš se bojím že si nebudu mít o čem povídat, prostě když sem s holkou sám tak nevím o čem mluvit nebo na facebooku psát.

Nejlepší odpověď
ondra07

Jsi na tom podobně jako já, i když už jsem se v tom docela zlepšil.
Tak za prvé, nejlepší je mluvit o svých koníčcích, co tě baví, jestli na něco hraješ apod… toho je dost, pak se dozvíš, že máš s tou holkou něco společného a tak se o tom můžete pobavit navzájem. :)
A dále se s ní bavíš o normállním životě, třeba co jsi zažil ve škole, jaký jsi měl den, co tě třeba naštvalo apod.. :) Časem to bude s tebou lepší a něco tě vždycky napadne.
A ještě jedna rada, když spolu budete, tak zkuste jít třeba na brusle nebo kolo… nebo prostě něco dělat, pro mě je nejhorší, když si někam s holkou sednu, pak mě totiž nenapadne vůbec nic a je nuda… :) Vždycky je lepší aspoň chodit po městě…
Tak to mám já. :)

Good luck :)

Další odpovědi
led

Neboj sa skúsiť sa jej opýtať. Máš dve možnosti odpovie-neodpovie. Ale v každom prípade budeš vedieť na čom si.
PS.
Pozri sa dozadu na otázky, nepýtalo sa tu tvoje dievča na to isté? Je tu veľa podobných otázok.
napríklad:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-mu-to-napsat

anonym

Martine, zkušenosti na FB pro osobní kontakt s dívkou opravdu nezískáš. Své slečny se zeptej, jestli by s Tebou někam nechtěla zajít a rovnou se také zeptej, co by ji zajímalo.
Táhnout ji na box pokud má ráda lyžování, to by asi prošlo těžko.
Nelámej si předem hlavu s tím, že nebudeš vědět, co říkat. Slečny jsou většinou dost výřečné, tak to nechej trochu i na ní. Pokud bude hovor váznout, tak otevřeně přiznej, že jsi trochu ostýchavý, a že nevíš, o čem se spolu můžete bavit. Když jí na Tobě bude záležet, prolomí se tím „ledy“ a určitě se spolu nudit nebudete.
Držím palečky.

Amie

No zvláštní… máš dvě možnosti – buď bude ticho, nebo budete kecat. neboj téma se vždy najde a pokud máte něco společného. Ano zpočátku je to takové… divné a nové.
Ale řeknu ti jedno – vždy je o čem si povídat.

Shuffle

Do lásky nemotej icq, fb, skype ani sms! Vždyť tím si to kazíš. Vyzkoušej se s ní bavit, ne psát!! Pokud si spolu nic neřeknete (nemáte se o čem bavit) – není to tvoje vyvolená!

annas

Shuffle jako 11leté dítě ví o výbwěru partnera dost …