panenka

Poradíte mi, prosím?

Dobrý ráno chtěla bych vás poprosit kdyby jste byli moc hodní a poradily mě.Včera jsem si otevřela Mozillu při procházení stránek se mě objevuje že stránka není dostupná přitom když si otevřu Explorer tak se mě ty stránky zobrazují v pořádku.Můžete mě poradit co si mám nainstalovat aby mě to šlo i v Mozille?děkuji

Nejlepší odpověď
suaeda

Možná by to chtělo upřesnit co přesně nechce prohlížeč zobrazit. Nebo co se vypíše za chybu při zobrazení. Je pravda, že některé internetové stránky nejdou zobrazovat v prohlížečích „Opera“ případně „Mozilla Firefox“. Oba prohlížeče mají jiné zobrazovací jádro než IE. Také nejdou v uvedených prohlížečích spustit některé zabezpečené stránky. A v poslední době se začaly objevovat první vlaštovky naprogramované HTML5 což by mohl být také problém.

panenka

Nechtěl mě včera zobrazit některé stránky o Rakousku.