Mates(Martin

Co bych měl udělat když mi naprší na mobil?

Poradíte mi prosím 1.Jak mám přehrát software v mobilu ? 2.Co bych měl udělat když mi naprší na mobil , mám pod d. Kapky

Vše jede jen jsou pod displejem tmavší fleky jde přez ně vidět ale je to blbý pocit .Nevíte jak se toho můžu zbavit?

Nejlepší odpověď
anonym

Ad 1. netuším, co tím mysliš – ´tovární nastavení´, root???
Ad 2. vypnout, vyndat baterku, rozebrat a vyčistit (ultrazvukem, isopropylem…) – jinak ti vlhkost zanedlouho telefon (nevratně a nereklamovatelně) poškodí