sádlo

Porádíte mi pls s problémem Out of range?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak mám řešit problém: Out of range. Vždy,když si chci zapnout nějakou hru, tak mi přeblikne obrazovka na černou a napíše to Out of range. Prosím poraďte co mám dělat. (oběvuje se to jen u některých her).(potřeboval bych podrobný popis, protože vubec nevím, co mám dělat. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mirekborek

Buď špatná grafika nebo to pc neutáhne napiš parametry pc a pošli mi zprávu a já ti řeknu chybu ;)