ratava

Poradíte mi „papírové Vánoce“?

Na jednu akci zpracovávám „papírové Vánoce“. Prozatím mám papírové filigrány, baňky a přáníčka a na zbytek mi nějak dochází inspirace. Napadá vás něco, co se dá z papíru ještě na toto téma vyrobit ? Kromě klasických vloček a pod…

děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pletou se z papíru docela hezké věcičky. Od košíků po košíčky, podložky atd…

Další odpovědi
BANAN93

Betlem :D

hanny 2

Nějaké inspirace jsou tady :

http://www.ka­pesnicek.cz/clan­ky/neco-navic/papirovy-mismas/

elektrikář

My jsme dělávali papírové řetězy z lakovaných a lepicích papírů.Každý rok se kousek přidal.Ale ale zda se papíry ještě seženou. je ve hvězdách.Maminka nám sešila na stroji barevné stanioly. Z těch jsme vystřihovaly hvězdičky byly na nitce a vzduch s nimi točil.

M.

Řetězy.

hanulka11

zde je toho tolik, že nebudeš vědět co dřív
https://www.go­ogle.cz/search?q=v%C3%A1­no%C4%8Dn%C3%AD+oz­doby+z+pap%C3%­ADru&hl=cs&cl­ient=firefox-a&hs=8Mu&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=qQGWULaXFc7CtA­aA0IHYAw&ved=0CDcQ­sAQ&biw=1024&bih=601