WeeBear

Poradíte mi ohledně receptu?

Jde o http://www.to­precepty.cz/re­cept/14896-brambory-s-vuni-mandli/

Vím, že mandlová tresť se tam hodí určitě ze všeho nejvíce, ale někde jsem četla, že se dá nahradit třeba identickým množstvím rumu.. Akorát by to nevonělo po mandlích, ale rumu.. Co myslíte, mohla bych to zaměnit i zde?
Doplňuji:
Děkuji vám oběma za názory. 🙂 Tak zřejmě použiju rum.

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,že by se nic zkazit nemělo.Nebo zkuste hmotu tozdělit napůl a ovonět jednu polovinu rumem a druhou mandlovou trestí.

Kdysi jsem dělala medovou buchtu,kde bylo psáno,že rozkrojený upečený plát pokapeme rumem,ale rum jsem neměla a použila jsem griotkovou tresť a myslím,že výsledek byl stejně chutný.

Další odpovědi
Drap

Myslím, ře rum by mohl být náhražkou , i když už tam jednou je,ale mandlová tresť by ty chutě asi více a příjemněji umocnila.Ale rumové brambory budou také jistě skvělé
Přeji mnoho zdaru