Green

Poradíte mi někdo program na vyfocení obrazovky u notebooku ??

Chtěla bych se třeba vyfotit plochu … Díky .. ;)

Nejlepší odpověď
anonym

stačí stlačiť PrtSc a potom uložiť napr. i v kreslení.
takže:

PrtSc
otvoriž nejaký program na editáciu obrázkov (kreslení, Irfan, Gipm a pod)
Ctrl+V (vložiť)
Ctrl+S (uložiť)

a foto obrazovky je hotovo.

Další odpovědi
anonym

I přesto, že nepoužíváš lištu, že tvá otázka je proti kodexu, bla , bla…
Stiskni tlačítko Screen , otevři malování, stiskni Ctrl současně s písmenem vé a dílo máš hotovo.

badisko

ja zase pouzivam bandicam…http://w­ww.stahuj.cen­trum.cz/grafi­ka_a_design/zachy­covani_obrazov­ky/bandicam/?g[hle­dano]=bandicam&g[oz]=1­.8.5.301 neni treba ho hned kupovat free verze jen pri nahravani videi ma na sobe vodoznak…a jak pisou fotky jsou Extra male…coz je supeeer…

hanulka11

sejmout obrazovku i dělat výřezy můžeš programem Gadwin Print Screen

Thor841

Dobry den. Jednoznacne nejjednodusi a free je ScreenHunter. Opravdu super programek, uzivam denne.

Braník

já osobně doporučím tento:

http://www.slu­necnice.cz/sw/gad­win-printscreen/
nastavíš si jej podle sebe,na to se ti program zeptá při instalaci a pak v jakémkoli
režimu stiskneš tu klávesnici,kterou si předem navolíš,je to pohoda

nikolqa.o

Stačí stisknout klávesu Prt Sc ( Print Screen ). Na většině klávesnic se nachází mezi klávesou F12 a Scroll Lock.

Jen to sktiskneš, pak klikneš na CTRL + C. Otevřeš si třeba malování a klikneš na CTRL + V, pak už jen uložíš.