Petra:))

Poradíte mi někdo pedagogickou školu/lyceum?

Pokud možno aby tam nebyla výrazně potřebná hudební výchova a byla někde v okolí Vyškov/Brno.

Odpovědi
wjerka

Ahoj, ja jsem chodila na Cyrilometodejskou stredni pedagogickou skolu Lerchova , Brno. Rok po nas tam otevreli i tridu pgLycea..Je to sice cirkevni skola, a pravidla jsou tam prisnejsi nez na jinych skolach ( tim myslim dochazka, absence, naroky na uceni atd)..ale jinak je to skola kvalitni a clovek, co se chce ucit a neni lempl, ji dokaze ocenit.. Predevsim to, ze nic ti tam nic nedaji jen tak „zadarmo“ ..o to stalejsi a obsahlejsi jsou tve vedomosti po dokonceni studia.. :) Fakt bezva skola.
Doplňuji:
a k te hudebce… muzes si zvolit hv, vv nebo tv.. :)