Avatar uživatele
Klára K.

Poradíte mi nějakou společenskou činnost na moje narozeniny?

Ahoj, v sobotu budu mít oslavu narozenin, přijde tam asi 10–13 lidí (mezi nimi i děti). Neznáte nějakou společenskou hru? Máme velikou zahradu a volejbalový míč, ale nemáme síť… a pochybuji, že dospěláci budou chtít hrát vybíjenou s plným břichem vína… Něco, co není moc pohybové, spíš na myšlení, ale taky třeba něco na ven… Děkuji 🙂
Doplňuji:
aha, no, bude mi dvanáct. Sorry, to mi nedošlo 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 3964 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A kolik let ti bude? To je docela zásadní informace, která chybí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Mám dceru o kapku mladší než ty. Na jejích 11 narozkách jsme hráli hru „Stát, město, jméno, rostlina, zvíře, věc…“ asi znáš, ne? To kdyby to nebylo na ven. Jinak házet míčem, slepou bábu, pustit hudbu a zatancovat si…
Doplňuji:
Ještě mě napadlo, že jsme třeba hádali, co jim dám ochutnat. Připravila jsem lžičky s tatarkou, horčicí, džemem, jogurtem… Zavřít oči, ochutnat, uhádnout. Pak jsem do panáků dala tekutiny. Mléko, vodu, čaj, colu, kávu..... Šlo by zavázat oči všem a kdo uhádne, může sundat. Pak se taky dávaly sypké potraviny – cukr, mouka, strouhanka, sůl, skořice …
Děti pak hrály flašku – na koho to padlo, musel splnit nějaký úkol. Zazpívat, zarecitovat, udělat 10 dřepů…
Hezké narozeniny.

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BurTon

Pexeso.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek