Weroniq

poradíte mi nějaké účinné cviky na zformování problematických partií – stehna a pozadí :))

asi jsem zdědila postavu po mamince, která má typický tvar hrušky, tedy větší zadeček a silnější stehna a chtěla bych s tím něco dělat, abych věkem ještě víc nenakynula :) dáte tip na nějaké webovky, kde jsou dobré cviky nebo přímo i napíšete cvičební postup?

Odpovědi
ReHu

Modrá vyhledávací lišta nahoře :))

verka

Zkuste si najít kvalitní cvičitelku a choďte pravidelně cvičit, člověk sám podle webu nemá šanci. Existují cvičení přímo na formování těla a v kolektivu to jde líp. Hodně úspěchu!

Petrejk

Ano a nejen to najdeš zde
http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php