Dan-Bohm

Poradíte mi nějaké hlášky co říkáte u TV?

Dobrý den, chtěl bych natočit video jménem debilní kecy u TV (televize). Pár jsem jich vymyslel, ale jejich málo. Poradíte mi nějaké hlášky prosím?

PS: Nekopíruju kanál ViralBrothers. Pouze jsem byl inspirován lidmi, kteří se nechali inspirovat debílníma kecama od ViralBrothers.

Nejlepší odpověď
anonym

Proč si ta Borhyová už neudělá něco s těma vlasama?
Neplatíš, tak nepřepínej
Kolik těch Simpsonovejch ještě bude?
Už nastavili zrcadlo? Já příjdu, až nastavěj zrcadlo…
Proč přepínáš telefonem?
Já se houpat na koni tak, jako ten Večerníček, tak se pobluju

Další odpovědi
mosoj

Bohužel, já většinou ze spaní nemluvím.

klumprt

Nevím jestli se ti to bude hodit, ale já třeba odpovídám na všechny otázky v reklamách NE. Například:

  • Trápí vás dlouhé a přerušované močení?
  • NE.
  • Chcete mít hustý objem vlasů v každém počasí?
  • NE
  • Trápí vás nadýmání ?
  • NE (a tady by se možná hodilo navázat tzv. „prdem řidiče náklaďáku“)

huxa

GÓÓÓÓL 🙂

Irisa

Těch reklam je tam snad víc, než filmů!!!!!
Né, zase reklama v tom nejlepším!
Fuj, to jsem se lek…zas ten mimozemšťan od Alzy!
XXXLutz tatatata… už mi hráblo tatatata…
Ne, mamí, ještě nebyl večerníček!

No, a tak dál :D

Doplňuji:
Kde je zas ten zatracenej ovladač!
Počkej! Vždyť dávají ORDINACI! (nebo Ulici, nevím, co ještě :D)
Tvůj svět je můůůůůj…
Na co to koukáš? Co to je za slaďárnu?
zazní úvodka Tisíce a jedné noci: Panebože! Přepni to! Hneeeeeed!
The Simpsons! (zpívání a broukání melodie)
Dej tam fotbál, né?
Marůůůš? Přines mi pivko!!!

Už mě asi nic nenapadne :D

emissarius

„To je trapný…“
„To jsem čekal..“
„Hm, teď tam daj' reklamy ty vole“
„Jo tys to přepl.. jsem si říkal co dělá (např.)americkej policajt v (např.)Ordinaci“
„Tak a teď jí to sežere.. škoda nesežralo“
„A teď ho napíchnou na rožeň a upečou“
„Tak.. černoch umře jako první, pak ta ženská, ten zlej, mezi tím nějaký další, jenom krásná vědkyně, sympaťák a geniální chlapeček přežijou“
„To je všecko jak podle jednoho scénáře“
„Přepni to (zprávy) ..tam melou furt v tom samim“
U pořadu s titulky:
1: „co tam bylo?“
2: „počkej“
1: „stíháš to číst?“
2: „jo, počkej..“
1: „(půlka věty).. a co říkal?“
2: „NEVIM!“

Kelt

No kdybych šel spát, a nedíval se na tu blbost, asi bych udělal lépe.
Kdybych byl režisérem, asi bych pozabíjel lidi v jiném pořadí než bylo ve filmu včetně celého týmu.
.

marci1

Ty jóóóó zase reklamy ! Vypni prosím zvuk ! ( REKLAMY )
Proč se pořád ti lidí vraždí ? A koho to baví ? ( celodenní kriminálky )
Zase ta anorektička Šin...... ! (VIP)
Proč pořád opakují ty debilní seriály ? ( těch je mnoho )
Zase černá kronika ! ( různé TV kanály )
Z těch romantických filmů asi dostanu cukrovku ! ( romantické filmy )
Ten western mohli natočit jeden, vždycky se tam někdo někomu pomstí ! (western)
Ti naši vypadají, jako by byli „chcíplí“ ! ( fotbal)
Já se na to vykašlu, už se na to nebudu dívat ! ( sport)
Kdyby tam radši byla chvilka poezie ! ( nudný akční film )
Z těch keců se asi zblázním ! ( politické rozhovory )
Zase tak ječí ! ( reklama Alza ) – jinak proti nim nic nemáme
Tak to je jasné ! Mohla bych to psát ! ( pokračování různých seriálů )
atd. .-)))))

talka

Pokud si stěžuju na reklamy, hned mi syn odpoví:„A z čeho by existovaly ty komerce?“ Tak se na ně prostě nedívám než mezi filmem pořád se nervovat!!!