vivatisCZ

Poradíte mi na jaké hry si mohu udělat hamachi servery?

Vím, že jde udělat Minecraft server přes hamachi. Určitě to jde přes další hry jenomže jsem nic nenašel. Byl by jsem rád kdyby jste mi napsali odkaz kde se dá stáhnout spouštěč serveru. Děkuji.
Doplňuji:
Psal jsem, že hledám jiné hry než Minecraft. 🙂

Odpovědi
sádlo

Zkus se podívat na nějaké tutoriály na YouTube…
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=6dtv76J­3WBg

kukiiii

CSko 🙂

MrCrowWiNN

Garrys Mod, Counter Strike, LEft 4 dead je toho dost, ale velmi doporučuji Dead island. Nebo třeba Bordelands. Jukni na www.multiplayers.cz – máš tam návody HOW na Hamachi, Tungle a další zrádnosti.. Díky bohu za steam a origin.