skorcovaz

Poradíte mi, jak přinutit snoubence přestat kouřit?

Výhružky typu: „..jinak se s Tebou rozejdu..“ mi nepřipadají moc efektivní.. :)
Doplňuji:
Seznámili jsme se na pařbách, takže jsme oba kouřili a všechno možné, ale domluvili jsme se, že se vším sekneme.. Já jsem vydržela, on ne. Furt mi říká, že nekouří, ale vím, že v práci kouří, cítím to z něj..

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jinak se s tebou rozejdu? Tak jestli efektivní nevím, ale přinejmenším hodně nátlakové.
Jinak on kouřil, když jste se seznámili? Pokud ano, tak jsi to snad věděla již tehdá a nemusela jsi si s ním cokoli začínat.
Já vím, zní to tvrdě, ale musíš, tedy pokud chceš, ho brát takového jaký je.
Nechtěl bych žít v domění, že spolu žijeme jen z donucení něčeho. Co bude vadit příště?
Doplňuji:
Reaguji na příspěvek:
Tak to tedy nechápu jak o něm můžeš mluvit jako o snoubenci?
Láska sice je mocná čarodějka, ale všeho s mírou.
Opravdu se na mě nezlob, ale ani minutu. již teď podezírání, že v práci kouří, prostě to do vztahu nepatří.
Znovu se opakuji, jakého jsi ho našla, takového máš. Že ty máš silnější vůli přestat je chválihodné, ale každý není stejný.

Další odpovědi
aramah

Vyměnit snoubence,jak je tu psáno věděla jste že kouří,nevím co teď chcete řešit.

hanulka11

Nevím zda ho jakkoli přinutíte? TO se musí zrodit v jeho hlavě …odedneška nebudu kouřit.

quentos

zkuste ho před každým polibkem či objetím poslat vyčistit si zuby a vyžvejkat žvejkačku, myslím, že ho to brzy přestane bavit

mojitek

no,uz jste zasnoubeni a uz nesmis tohle,tamto…
Rozhodne zadne natlaky,tim byste ho od sebe urcite akorattak odradila.Musi se to zrodit v jeho hlave a musi sam prestat,jinak těžce pohoříte

aramah

Jeden kouří ,druhej pije,třetí chodí za jinýma a tak můžu pokračovat… Ale chlap který by splňoval naši představu asi ani neexistuje,zrovna tak žena.

skorcovaz

Říkala jsem mu, že já s nechci být s kuřákem a on pořád jenom slibuje, že prestane, ať se nerozcházíme.. Já chci jen docílit, aby ty sliby taky dodržel.. Když chce kouřit, ať si jde a kouří, ale to nemůže být zároveň se mnou..