Avatar uživatele
skorcovaz

Poradíte mi, jak přinutit snoubence přestat kouřit?

Výhružky typu: „..jinak se s Tebou rozejdu..“ mi nepřipadají moc efektivní.. :)
Doplňuji:
Seznámili jsme se na pařbách, takže jsme oba kouřili a všechno možné, ale domluvili jsme se, že se vším sekneme.. Já jsem vydržela, on ne. Furt mi říká, že nekouří, ale vím, že v práci kouří, cítím to z něj..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT před 4927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Jinak se s tebou rozejdu? Tak jestli efektivní nevím, ale přinejmenším hodně nátlakové.
Jinak on kouřil, když jste se seznámili? Pokud ano, tak jsi to snad věděla již tehdá a nemusela jsi si s ním cokoli začínat.
Já vím, zní to tvrdě, ale musíš, tedy pokud chceš, ho brát takového jaký je.
Nechtěl bych žít v domění, že spolu žijeme jen z donucení něčeho. Co bude vadit příště?
Doplňuji:
Reaguji na příspěvek:
Tak to tedy nechápu jak o něm můžeš mluvit jako o snoubenci?
Láska sice je mocná čarodějka, ale všeho s mírou.
Opravdu se na mě nezlob, ale ani minutu. již teď podezírání, že v práci kouří, prostě to do vztahu nepatří.
Znovu se opakuji, jakého jsi ho našla, takového máš. Že ty máš silnější vůli přestat je chválihodné, ale každý není stejný.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Vyměnit snoubence,jak je tu psáno věděla jste že kouří,nevím co teď chcete řešit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Nevím zda ho jakkoli přinutíte? TO se musí zrodit v jeho hlavě …odedneška nebudu kouřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

zkuste ho před každým polibkem či objetím poslat vyčistit si zuby a vyžvejkat žvejkačku, myslím, že ho to brzy přestane bavit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

no,uz jste zasnoubeni a uz nesmis tohle,tamto…
Rozhodne zadne natlaky,tim byste ho od sebe urcite akorattak odradila.Musi se to zrodit v jeho hlave a musi sam prestat,jinak těžce pohoříte

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Jeden kouří ,druhej pije,třetí chodí za jinýma a tak můžu pokračovat… Ale chlap který by splňoval naši představu asi ani neexistuje,zrovna tak žena.

před 4927 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
skorcovaz

Říkala jsem mu, že já s nechci být s kuřákem a on pořád jenom slibuje, že prestane, ať se nerozcházíme.. Já chci jen docílit, aby ty sliby taky dodržel.. Když chce kouřit, ať si jde a kouří, ale to nemůže být zároveň se mnou..

před 4927 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek