surikata001

Poradíte mi film pro mamku?

Ještě jednou hezký den, tak ještě jeden dotaz opět pro nedělní rodinnou sešlost: mamka sleduje, že sem píšu, tak mne poprosila, abych se jí zeptala na nějaký vhodný film na odpoledne. Má jasně dané lajny: musí to být z 80. nebo 90. let, z produkce USA, musí tam být hezké záběry krajiny, ideálně maloměsto nebo farma, pěkný příběh s kusem naděje, co tak nějak přinutí přemýšlet, ale i zanechá hezký pocit… ne nutně s veselým příběhem. Možná něco jako Ocelové magnólie, jinak co se týká krajiny tak asi něco jako Hráči z Indiany třeba, nebo nevím… 🙂 Mamka se chce nostalgicky vrátit do doby, kdy takové filmy sledovala, když byla mladá. Ještě na VHS… 🙂 Předem děkuji za tipy.

Odpovědi
metalavenged

Velká ryba
Film je sice z roku 2003, ale jeho děj je retrospektivní, takže se vrací o 30–40 let zpátky. :)

Amonex

těžko říct, já bych doporučil něco se stalonem,ale to asi není na odpoledne.