pusinka50

Poradíte mi, co znamenají na tomto serveru ty tři zvlášť uvedené teploty u každého dne, ve dne a noci?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/po­casi/

Prošla jsem nedoporučené a doporučené informace o počasí a tento server byl ohodnocen jako poměrně spolehlivý.

Znáte a používáte nějaký jiný server s aktuální předpovědí počasí, který patří mezi ty spolehlivější?

Odpovědi
anonym

Tento server je odpovědi.cz,
tady se teploty nemění.
Stačí zadat vpravo do vyhledavače slovo „počasí“
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=po%C4%8Das%C3%AD
Doplňuji:
http://www.wet­teronline.de/wet­terradar

Jan Kunčar

www.wundergrou­nd.com

pusinka50

jugare, vůbec jsi nepochopil otázku, která byla zaměřená na SPOLEHLIVÉ servery o předpovědi počasí. Zřejmě netušíš, když mi doporučuješ google, že většina serverů a TV stanice jako Nova, Prima předpovídají počasí z neověřených zdrojů a pak podle toho předpověď taky vypadá.

pusinka50

jugare, žádala jsem tě v diskuzi u mé minulé otázky, abys neodpovídal na mé otázky!! Tvé odpovědi jsou naprosto trapné a urážející mou osobu. Chováš se jako malé zpovykané dítě. Zneužil jsi svůj přístup k mému nicku, když jsem ti s naivní důvěrou svěřila své heslo ke svému účtu zde, když jsi mi sám nabídl, že mi sem vložíš nový avatar, který se mi stále nedařilo vložit. Výsledek? Sice nový avatar, ale posílal jsi trapné a rýpavé připomínky mým jménem jiné zdejší uživatelce, které já bych nikdy nenapsala měla jsem z toho problémy! (Měla jsem také kvůli obnovení bezpečnosti mého účtu zablokovaný účet 3 neděle). Jednal jsi možná pod vlivem přísunu piva, které máš nad zdravou míru rád, a které tě možná tak zmohlo, že si ani nepamatuješ, cos mi provedl?? Psali jsme si ohledně toho v IP a já očekávala tvou omluvu a tys místo toho jen zatloukal a dál lhal!!! Vím na bilion procent, žes to byl ty, jedině tys znal mé heslo k mému zdejšímu účtu a měl jsi k němu přístup 3 neděle!!! V jedné té zprávě jsi dokonce chválil sama sebe, jaký jsi super šikovný kluk, ty jugar! Když už nemáš tolik cti, aby ses mi přiznal a omluvil, aspoň se vzpamatuj (za střízliva) a konečně mě přestaň urážet! Nesnáším lháře, podvodníky a úskočné falešné pomstychtivé lidi, kteří nedokáží přiznat, že udělali chybu!! Už mi NIKDY NEODPOVÍDEJ NA ŽÁDNOU MOU OTÁZKU A PŘESTAŇ SE DO MĚ NAVÁŽET!!!

jugare, žádala jsem tě v diskuzi u mé minulé otázky, abys neodpovídal na mé otázky! Tvé odpovědi jsou naprosto trapné a urážející mou osobu. Chováš se jako malé zpovykané dítě. Zneužil jsi svůj přístup k mému nicku, když jsem ti s důvěrou svěřila své heslo ke svému účtu zde a posílal trapné připomínky mým jménem jiné uživatelce

pusinka50

Vzkaz pro ostatní zdejší lidičky: zmínil tu někdo, že asi někdo jugarovi škodí a že mu maže příspěvky. Ujišťuji vás všechny, že já to nejsem a nikdy nebudu. Nejsem mstivý člověk a jugara jsem jako prolhaného člověka prostě jen odepsala, škodit mu nemíním. A rozhodně nechci aby vás mé příspěvky do diskuze ovlivnily v bodování jugara.
S ním ale nejde mluvit soukromě, to už jsem zkusila a když mě stále veřejně znemožňuje, musela jsem to napsat zde také veřejně. Vím, že to je věc mezi námi dvěma, omluvám se za tento veřejný příspěvek, promiňte, muselo to ze mě už prostě ven:-((

anonym

Hele ty chytrá paní,tady není chat a ty tvoje nesmyslné výlevy a lži si nech pro doma.
Píšeš nesmyslé kraviny,na nějakej cizí účet si ti dostane kdejakej hacker,nemá to cenu,ti něco vysětlovat.Zdar a prober se.

pusinka50

Chceš mě donutit abych tu situaci ohledně tebou zneužití mého profilu popsala veřejně? Hacker? Psal jsi sám o sobě, Jugare a sám sebe jsi chválil a navážel ses do zdejší uživatelky. jako jsi s navážel už minulosti!! Že by opravdu hecker!!?? Jsi už hodně trapný s tím zatloukáním, odpusť si pár večerních piv a budeš si třeba pamatovat pro příště, co děláš

pusinka50

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-snasite-navonene-lidi-v-dopravnich-prostredcich?_fid=gx­dz#discussion