VoDo

Poradíte mi co mám dělat ?

Dobrý den, je mi 15 a jsem poměrně slabý a hubený, jelikož posilovna zastavuje růst rozhodl jsem se posilovat vlastním tělem. Dělám kliky a sedy-lehy. Chtěl bych se zeptat jak často a kolik bych jich měl udělat abych se dopracoval k nějakému výsledku. Nejdříve sem posiloval každý den, ale svaly prý potřebují regeneraci. Teď cvičím obden a dělám asi 400 kliků a 400 sedů-lehů, myslíte ,že to stačí, nebo mám posilovat jinak pravidelně, nebo více ? .

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-a-jak-posilovat